Benzin döküp kendini yakmaya kalkıştı, vatandaş kurtardı - Tarım ve Hayvancılık
SON DAKİKA

Çiftçiden videolu isyan

3. SAYFA, GENEL, TARIM

Benzin döküp kendini yakmaya kalkıştı, vatandaş kurtardı

OLAY YENİŞEHİR İLÇESİNDE BULUNAN OFİS DÖRTYOL SEMTİNDE YAŞANDI. EDİNİLEN BİLGİLERE GÖRE, İSMİ ÖĞRENİLEMEYEN BİR KİŞİ, ELİNDEKİ BENZİN ŞİŞESİ İLE REFÜJDE BULUNAN HAVALANDIRMA ÜNİTESİNİN ÜZERİNE ÇIKTI. BURADA BAĞIRIP KENDİNİ ATEŞE VERECEĞİNİ BELİRTEN ŞAHIS, ÇEVREDEKİ VATANDAŞLAR TARAFINDAN DALGINLIĞINDAN YARARLANILARAK ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ.

Bu haber 02 Nisan 2019 - 18:36 'de eklendi ve 160 kez görüntülendi.

Diyarbakır’da bir kişi, üzerine benzin döküp kendini ateşe vermek istedi. Olay yerinde bulunan bir vatandaş, dalgınlığından yararlandığı şahsı iterek benzini ateşlemesini önledi.

Olay; Yenişehir ilçesinde bulunan Ofis Dörtyol semtinde yaşandı. Edinilen bilgilere göre, ismi öğrenilemeyen bir kişi, elindeki benzin şişesi ile refüjde bulunan havalandırma ünitesinin üzerine çıktı. Burada bağırıp kendini ateşe vereceğini belirten şahıs, çevredeki vatandaşlar tarafından dalgınlığından yararlanılarak etkisiz hale getirildi. Kalabalıkça elindeki çakmak ve benzin alınan daha sonra ambulansa alındı. Ambulansta tedavi edilen zanlı, daha sonra ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.