En çok karpuzu yiyebilmek için kıyasıya yarıştı | Tarım ve Hayvancılık

SON DAKİKA

En çok karpuzu yiyebilmek için kıyasıya yarıştı

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN NASREDDİN HOCA KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVLERİNİN ÖZGÜRLÜK ŞUBESİ’NDE DÜZENLENEN “KARPUZ FESTİVAL”İNDE, ÖĞRENCİLER KARPUZ YEME YARIŞMASINDA DA KIYASIYA REKABET İÇİNE GİRDİLER.

Bu haber 04 Ağustos 2019 - 11:20 'de eklendi ve 48 kez görüntülendi.

Kepez Belediyesi’nin Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevlerinin Özgürlük Şubesi’nde düzenlenen Karpuz Festival’inde, öğrenciler karpuz yeme yarışmasında kıyasıya rekabet içine girdiler.

Kepez Belediyesi’nin Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evleri’nin Özgürlük Şubesi’nde Karpuz Festivali düzenlendi. Öğrenciler, düzenlenen festivalde doyasıya eğlendiler.

Kreş çalışanları tarafından muhteşem bir görsellikle kesilen karpuzlar, albenisi ile büyük dikkat çekti. Karpuzun sağlık açısından faydalarının da anlatıldığı festivalde, çeşit çeşit, rengarenk meyvelerle donatılan masalar çocukların ilgi odağı oldu. Meyvelerin tatlarına bakarak eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar, aynı zamanda karpuz yeme yarışmasında da kıyasıya bir rekabet içine girdiler. Mutlulukları gözlerinden okunan kreş öğrencileri, keyifli bir gün geçirmenin tadını yaşadılar.