Isı Kesen Çatı Penceresi - Tarım ve Hayvancılık
SON DAKİKA

Çiftçiden videolu isyan

3. SAYFA, GENEL, TARIM

Isı Kesen Çatı Penceresi

Modern mimarlık ve inşaat endüstrisindeki değişen teknoloji, düz çatılı evler inşa etmelerine izin veriyor. Binadaki her oda kullanıcının kendisini rahat hissetmesini sağlamak için doğal bir ışık kaynağı sunmalıdır. Düz çatı pencereleri bu gibi durumlarda ideal bir çözümdür. Bu pencereler yüzeyinde serbestçe dolaşmanızı sağlar. Düz çatı pencerelerindeki çerçeve, kısmen geri dönüştürülmüş ham maddeden imal edilmiş çok odalı pencere profillerden yapılmıştır. Çerçevenin iç yüzeyi beyazdır. Profillerin yapıldığı malzeme asitlere karşı yüksek direnç ve çok düşük nem emilimi özelliğine sahiptir, bu nedenle pencere herhangi bir odada kullanılabilir.

Profiller, ürünün termal parametrelerini daha da artıran yalıtım malzemesiyle doldurulur. Çerçeve çerçevesinin altındaki kaplama malzemelerini sıkıştıran ek profiller, çatı kaplamasıyla düz çatı penceresi bağlantısının sonlandırılmasını kolaylaştırır. Özel olarak geliştirilmiş güçlendirilmiş tasarımı ve kaymaz kaplamasıyla, pencere tüm yüzeyi boyunca güvenle yürüyebilmenizi sağlar. Bu açık çalışma platformuyla aynı hizada olan pencerenin yüzeyinde serbest ve güvenli bir yürüyüşe izin verdiği ve estetiği bozmadığı yerlerde kullanılabilir teraslar ve çatılar için büyük önem taşımaktadır.

Özellik çatı ve terasın kullanılabilirliğini önemli ölçüde artırır. Düz çatı pencerelerinin optimize edilmiş tasarımı, teras tipi pencereler için dahili aksesuarların kurulumuna izin verir. Standart olarak temin edilebilen cam, çatı kaplama keçesi veya diğer kaplama malzemesini çerçevenin saçakları altında tutan ve çatı kaplamasıyla düz çatı penceresi bağlantısının sonlandırılmasını sağlayan profilleri içerir.

Firma YetkilisiÖzkan Demircan
Yetkili Telefon0216 498 89 81
Telefon0216 498 89 81
Faks0216 498 89 81
Web Sitesihttps://www.fakrocatipenceresi.com
Firma AdresiHacı Halil Mahallesi Menekşe Sokak No: 323
İl / İlçeİstanbul
SektörlerBilişim
Bu firma 17 Ocak 2019 - 22:54 'de eklendi ve 165 kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR