Tarım Kredi Kooperatifi Siirt’te faaliyete geçiyor - Tarım ve Hayvancılık
SON DAKİKA

Tarım Kredi Kooperatifi Siirt’te faaliyete geçiyor

SİİRT’TE 2004 YILINDA KAPANAN TARIM KREDİ KOOPERATİFİ’NİN TEKRAR AÇILIŞ ÇALIŞMALARINI GERÇEKLEŞTİRMEK ÜZERE TARIM KREDİ KOOPERATİFİ BÖLGE MÜDÜRÜ RAİF ATAYIK, TARIM VE ORMAN İL MÜDÜRÜ ERGÜN DEMİRHAN’I ZİYARET ETTİ.

Bu haber 02 Nisan 2019 - 10:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Siirt’te Tarım Kredi Kooperatifi’nin faaliyete geçmesi için çalışmalar başladı.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin Siirt’i ziyaretinde açılacağı müjdesini verdiği Tarım Kredi Kooperatifi’nin kuruluş çalışmaları başladı. Siirt’te 2004 yılında kapanan Tarım Kredi Kooperatifi’nin tekrar açılış çalışmalarını gerçekleştirmek üzere Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürü Raif Atayık, Tarım ve Orman İl Müdürü Ergün Demirhan’ı ziyaret etti. Tarım Kredi Kooperatifi’nin Siirt il merkezinde tekrar faaliyete geçmesiyle çiftçilerin Tarım Kredi Kooperatifi’nin sağladığı olanaklardan faydalanacağını belirten Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürü Raif Atayık, Siirt Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün Tarım Kredi Kooperatifi’ne yer temin etmiş olması ve kooperatifin tekrar faaliyete geçmesi için her türlü desteği vermiş olmasından dolayı teşekkürlerini iletti.

Tarım ve Orman İl Müdürü Ergün Demirhan ise, yıllar sonra Tarım Kredi Kooperatifi’nin kentte faaliyete başlayacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.